benim bir baska hazir yazilimli forum sitem var,hosting hesabimdan memnun degilim, veritabanima hasar gelmeden tasiya bilir misiniz?

 

Web sayfanızın taşınmasında sizlere yardımcı olabileceğimiz hususlar öncelikli olarak FTP yedeklerinizi sistemimize taşımanızda başlayacaktır. Bu aşamaya başlamadan önce sitenizin şuanda calıştığı sistemin kontrol panellerini bilmeliyiz.

Şayet kontrol paneliniz bizim kullanmakta olduğumuz cPanel veya Plesk ile uyumlu bir kontrol paneli ise bir defaya mahsus tüm yedeklerinizi hosting firmanızdan istemeniz halinde sizin adınıza taşıyabiliriz.

Fakat daha.net'in kullandığı cPanel ya da Plesk ile uyumlu olmayan bir panel kullanıyor iseniz FTP yedeklerinizin alımında 25$ + KDV tutarındaki bir teknik servis bedeli karşılığında siteniz daha.net sunucularına taşınabilir.

Bu paneller haricinde farklı bir hosting kontrol panelini kullanıyor ve taşıma işlemlerinizin daha.net tarafından yapılmasını talep ediyorsanız bu işlemler için 25$ + KDV tutarındaki teknik servis hizmetinden yararlanmanız gerekecektir.

Bu hizmetimizden yararlanmak için buraya tıklayarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Taşıma işlemi için sizden istediğimiz bilgileri aşağıda görebiliceksiniz.Lütfen bu bilgileri destek@daha.net adresimize iletiniz;

Hosting Kontrol Paneli Giriş Linkiniz :
Hosting Kontrol Paneli Kullanıcı Adınız  :
Hosting Kontrol Paneli Şifreniz :
FTP Kullanıcı Adınız :
FTP Şifreniz :

MySQL , MSSQL veritabanı bilgilerinizi de iletmeyi unutmayınız lütfen.

Web site taşımlarınızda teknik sorunlardan kaynaklı gecikmeler yaşanabileceğinden dolayı size taşıma süresi hakkında garanti verememekteyiz.

Bu nedenle anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.


Also Read